Operition Flashpoint - Cold War Crisis

3. světová válka je na obzoru. Úsvit a soumrak se střetají nad Maldenskými ostrovy a vy se ocitáte mezi nimi. Použijte veškeré dostupné zdroje, abyste zabránil příchodu noci. Pěchota, obrněné divize a letecké síly – to vše čeká, připraveno k vašim službám, abyste mohl odrazit síly světa útisku a  bezpráví. Nejdřív se ale musíte sám vypracovat… Vítejte v armádě, vojáku! Snad tuto zkušenost vydržíte.

Jestli máte tuto hru, tato stránka je právě pro Vás. Nacházíjí se zde čtyři mise, které Vás jistě zaujmnou. Stačí je stáhnout a vložit do adresáře OperationFlashpoint\Missions. Můžete si je zahrát pod nabídkou jednotlivé mise.
Mise na sebe navazují jak prostřdím, tak i příběhem, který si zde můžete přečíst.

Kompatibilní s verzí Cold War Crisis, nepotřebuje žádné addons, neobsahuje brífingy.


Letiště

Zatímco tví kamarádi bojují na jihu Maldenu, blízko vašeho výcvikovéha tábora, ty jsi přivelen k misi na severu ostrova. Z výcvikového tábora vypluješ lodí a vylodíš se u latiště. Tam začíná tvoje mise - dobití letiště. Je brzo ráno. Jsi speciální jednotka v denní výstroji a musíš se přiblížit ke stráži a zneškodnit jí. Poté začíná krvavá přestřelka posádky a ostrahy letiště. Jakmile budou všichni zneškodněni, musíš zničit devět sovětských helikoptér.

Čas: 08:05
Ostrov: Malden
Pozice: Gf21
Strana: Západ
Jednotka: Speciální jednotka (denní)
Skupina: Velitel
Obtížost: Not Easy
15: Malden - Letiště   1.0      

Sniper

Přes poledne jste postavily tábor. Právě přilétají helikoptéry s posádkou, které převezmou kontrolu nad letištěm místo vás. Vrátilo se družstvo z hlídky. Vezmete si 5t Nákladní auto a pojede na kopec nad město Saint Louis. Tam se ukáže, kdo je lepší. Na první pohled toto město střeží pouze několik vojáků, zdání však klame. Ty a tvá sniperovka to snad zvládnete. Musíte toto město dobít, aby jste zpevnily bojovou linii. Letiště se totiž rádo stává lehkým cílem.

Čas: 16:00
Ostrov: Malden
Pozice: Gc23
Strana: Západ
Jednotka: Ostřelovač
Skupina: Velitel
Obtížost: Too Hard
16: Malden - Sniper   1.1      

Noc

Vrátíte se na Letiště. Tam se dozvíte, že rusové obsadily nedalekou čerpací stanici. Spojíte se celkem se čtyřmi muži. Jste speciální jednotka a musíte získat stanici zpět. Rusové vás pozorují z hlídajících věží a vy je musíte co nejrychleji zneškodnit. Poté se dostavíte do Saint Louis a převezmete hlídku.

Čas: 22:50
Ostrov: Malden
Pozice: Gc22
Strana: Západ
Jednotka: Speciální jednotka
Skupina: Velitel
Obtížost: Easy
17: Malden - Noc   1.0      

Vlna

Ráno je letiště opevněno jak ze severu tak ze západu. Ty jsi se vrátil ze Saint Louis z hlídky zpět na tábor na letiště. Rusové nebudou zahálet. Připravují protiútok! Ty musíš dobít La Trinite a vložit jim tak trn do oka. Velitel hlavní ofenzívy jsi ty! Vaše útočná vlna smete vše i z připravovaným útokem. Až bude vše v plamenech, schováte se v lese, kde - snad v klidu - přečkáte protiútoky.

Čas: 6:55
Ostrov: Malden
Pozice: Gc22
Strana: Západ
Jednotka: Lehký raketometčík
Skupina: Velitel
Obtížost: Medium
18: Malden - Vlna   1.1      

Horský Hřeben

Je krátce po obsazení La Trinite. Do města směřují posily aby jej hlídaly. Ty musíš pročistit horský hřeben na západ od města. Průzkum zpozoroval čtyři tábory. Ty je musíš zbavit šilek. Jseš ostřelovač a velíš dalším třem a čtyřem speciálním jednotkám, kteří mají munici, aby se postarali o šilky.

Čas: 8:10
Ostrov: Malden
Pozice: Fh38
Strana: Západ
Jednotka: Ostřelovač
Skupina: Velitel
Obtížost: Easy
19: Malden - Hory   1.1      

Larche

Obsaďte Larche spolu s partizány. Je to poslední město, ve kterém není obrněná technika. Celá mise se odehrává v mlze, takže je hra mnohem zajímavější.

Čas: 14:25
Ostrov: Malden
Pozice: Eb34
Strana: Západ
Jednotka: Voják
Skupina: Velitel
Obtížost: Not Easy
20: Malden - Larche   1.1      

Munice

Máte rádi řidiče? Tato mise je čistě pro ně. Musíte pobrat náklaďáky s municí, které jsou ve městech a dovést je na letiště. Pokud máte raději akční mise, je to pro vás ztrátou času.

Čas: 17:05
Ostrov: Malden
Pozice: Fg29
Strana: Západ
Jednotka: Voják
Skupina: Velitel
Obtížost: Too Easy
21: Malden - Munice   1.1      

Brífink

Stáhněte si podrobný brífing ke všem misím! Můžete si ho přečíst nejen ve hře, ale i samostatně, kdyby se (naneštěstí) vyskytli chyby! Soubor obsahuje i nápovědu pro případ potíží.

Kódování: Unicode
Přípona: txt
15 - 21 Brífink   kompatibilní