π

ČSLA II

Operation Flashpoint

Flashpoint

Bitva o Houdan

Tato mise je velice rafinovaná. Při prvním odlonění musíte zničit dvě BVPéčka a nějakou pěchotu. Při druhém musíte odrazit protiútok T80 a T72. Poté dostanete rozkaz zaútočit na hraniční zónu. Jeďte za velitelem ve formaci a zhruba na půli cesty se zastavte. Počkejte k rozkazu na ústup a dejte příkaz k couvání. Poté se připojte ke své rotě. Až dorazíte zpět do Douranu, mise bude kompletní.

Po Montignacu

Tuto misi budete hrát, pokud se vám nepodaří ustoupit z Montignacu, přepadně vás sovětská helikoptéra a utečete do lesa. Okamžitě sprintujte do Provins a z lesa se jen plazte k džípu, který tam je. Ale pozor na BVP a pěchotu. Nesnažte se střílet, protože poté by byl vyhlášen poplach a BVP by si vás našlo. S džípem jeďte směrm na Levie a odbočte na první polní cestu směrem na Figary. Na souřadnicích Ed60 sjeďte s cesty a jeďte podél lesa na Ea64.

Podivné setkání

Pokud se vám při misi Montignac musí padnout podaří uniknout, budete hrát tuto misi. Nejprve se nechtejte svést ke konvoji. Nastupte do nákladního auta, které ja zaparkované směrem od křižovatky doprava. Počkejte, než všichni nastoupí a jeďte nakonci konvoje. Pozor na neplánovaý přesun na farmu. Jak mile se objeví, odpojte je od konvoje. Na farmě vystupte a zničte nepřátelské vojáky. Jsou podél lesa po pravé ruce. Nejlepší je s schovat v křoviscích poblíž něj. Poté se vraťte zpět do vozu a jeďte na Ea64.

Bitva o Houdan

Tato mise je velice rafinovaná. Při prvním odlonění musíte zničit dvě BVPéčka a nějakou pěchotu. Při druhém musíte odrazit protiútok T80 a T72. Poté dostanete rozkaz zaútočit na hraniční zónu. Jeďte za velitelem ve formaci a zhruba na půli cesty se zastavte. Počkejte k rozkazu na ústup a dejte příkaz k couvání. Poté se připojte ke své rotě. Až dorazíte zpět do Douranu, mise bude kompletní.

Mravenci

Začínáte jako kulometčík. Schvejte se do křoví a čekejte na střelbu. Poté by jste měl zastřelit zhruba sedm vojáků. Nemusíte šetřit nábojnicemi, protože je stejně všechny nevypotřebujete, jen dejte pozor na to, aby jste nezastřelil vojáka, který vám přeběhne před kulometem. Až bude vše zničeno, abstarejte si raketomet LAW a zbraň M16 u padlých vojáků. Doplňte si čtyři zásobníky M16.
Když nepřiletí Cobry, radši začněte znovu. V opačném případě se děte schovat zpět do křovisek na plánovaný přesun. Pozabíjejte co nejvíce vojáků utíkající z města. Vyčkejte si na jednotky Kongo a pomalu se bližte k přesunu, vzdáleného asi 150 metrů. Cestou zabijte každého, koho uvidíte. Dokud se nezobrazí bod Čekat na ostatní, jsou v Chapoi ještě Rusové.

Karta se obrací

Pokud nemáte přesné míření, vezměte si M21. Dejte skupině rozkaz útoč dle libosti a přesuňte se ke křoviskům nalevo, protože odtamtud lze očekávat první útok. Poté honem seběhněte k údolí tak, aby jste měli vhodnou pozici pro útok na pěchotu. Až ohlásíte tátovi medvědovi, že jste zajistili údolí, můžete vydak pokyn skupině Bravo k útoku, pokud se cestou moc neloudáte. Řekněte raketometčíkům, aby zničily BVPéčka (jsou tam dvě). Pokud o ně přídete, útočte na ně granáty, zabírá to. BVPéčko zničíte zhruba čtvrtou ranou. Ručních granátů máte skutečně hodně, protože je má každý rus. Až vyřadíte BVPéčka, vystřílejte tábor a jeho okolí. Možná budete muset nasadit AKT-74. Když už, doporučuju automat.

Sabotér

Tato mise není vůbec těžká, jed má programátorské chyby. Náložemi sice uspějete, ale raketometem to jde také. Nejprve zničte sklad munice v Levie. Není to nic těžkého. Klidně na to můžete dát všechny tři nálože. V cestě vám bude stát šest vojáků po trojicích. Jedna na hlídkách, jedna u tří náklaďáků s municí. Poté se videjte k lesu a zamiřte k základně. Jděte vždy lesem a vylejzejte z něj jen v nutném případě. Vyčkejte si na jednotku tří vojáků a jako první miřte na raketometčíka. Co nejdříve se zmocněte jeho raketometu a zničte s ním tanky. Stojí za pokus tři výstřely, ale pokud se bojíte vykročit z lesa, nevadí. Poté se vydejte za pertizánskou spojkou. Pozor na helikoptéry.

Noční lov

Tajná základna se nachází na souřadnicích Eg58. Dojděte si tam pěšky přes les a pozor na T80, T72 a BVP. U základny smažte pěchotu a řidiče vozů odstřelte. Vše podminujte náložemi a honem pryč. Asi 150 metrů od tábora vše odpalte a honem na evakuační zónu. Pokud se vám napíše mise nesplněna, je to programátorská chyba.

Najít a zničit

Najít SCUD je samo o sobě těžké. Kolem je zhruba padesát vůjáků, pět BVPček, sedm T80, čtyři T72 a tři šilky. Jednotku ovládejte na dálku. Sjeďte s džípem k Nomádovi a vemte si Cobru. Přepnětesi si rušní střelbu a používejte rádio. Hodně štěstí! Nejlépe se SCUD strefuje ze západní strany kopce.

Rudý úsvit

Nejlepší asi bude, když si vezmete co nejvíce náloží a Dragunov a svým vojákům dáte také hodně náloží a HK. Je tichá a nikdo hned tak neví, kde jste. Jeďte M113 k nějakému lesu a zaparkujte tak, aby transportér nezahládla posádka ruského tanku. Pokud během cesty narazíte na nepřátelskou pěchotu, klidně okolo nich projeďte, váš střelec se o ní postará. Nejlépší řešení je asi podminunování silnice. Ovšem pozor na projíždějící tanky a BVP. Mám podezření, že okolo vás projede džíp vždy v 7:00, takže pokládejte nálože tak v 6:57. V 6:59:59 pak buďte nanejvýše připraveni, protože džíp projíždí opravdu velmi rychle. Proto pokládejte nálože spíše zasebou, ale silnice je velmi široká, takže opartně. Ostatním vojákům dejte příkaz k položení nálože přes nabídku činnosti. Když Gubu jen poraníte, využijte Dragunov. Ale po tomto kroku velice oceníte blízko zaparkovaný obrněný transportér a rovný terén, nebo alespoň blízký les, kde se můžete schovat.