π

ČSLA II

Operation Flashpoint

Flashpoint
Stáhnout

Rusové se vrací

Rusové dostali opět zálusk na Malden. Studená velka je neodradila. Chtějí zkontrolovat zdejší situaci, ale za každých okolnosí se musí dobít Virgny. Postavte se opět silám NATO. Vyloďte se z člunu poblíž nevalně střežených skalisek, kde je malý kanál z može. Vylezte po šikmé stěně a zaútočne na Virgny. Hlídkující vojsko se vám sice postaví do cesty, ale speciálně vycvičený vojám jako vy si s nimi hravě poradí. Nakonec podáte zprávu o výskytu protoleteckých zbraní.
Stáhnout

Zápas s časem

Rusové mají tři města na Everonu. Mají tam hodně obrněných jednotek. Jejich chuť rozšířit svoje území na ostrově roste. Přijedeš lodí do Meaux a tam se hlásíš u velitele. Náhle táta medvěd ohlásí, že se z východu a z jihu se blíží ruské jednotky. Musíš je zničit. Byl to ruský průzkuný útok. Rusové chtějí dále rozšiřovat své území na Everonu. Táta medvěd ti pošle jednotku a hurá to útoku. Osm M1A1 ti vyčistí cestu, ty jen srovnáš pěhoru.
Stáhnout

Velitel

Jseš člen speciální jednotky. Musíš vyhladit ruský tábor a srovnat se zemí dům vrchního velitele, kde má ukryty tajné dokumenty.
Stáhnout

Antiprogres

Josef Mlynář se vydával za žida, aby se mohl vystěhovat do Izraele nebo do USA. Ze Spojených Států odjel na Maldenské ostrovy - na Everon. Jenže se to okupační vojska dověděli a podali zprávu KGB. Jurij Andropov, předseda tajné policie, ho chce zpět do Pobaltí a řádně potrestat. Američané se o tom však dověli a chtějí tomu zabránit. Kromě toho zná Mlynář pozice rusých vojsk od invaze na Everon.
Stáhnout

Sniper

Jednotky NATO vysadí ostřelovače na nepřátelském ostrově s cílem zlikvidovat sovětskou základnu. Ta je však dobře střežena. Autor: KUBA007
Stáhnout

Letiště

Zatímco tví kamarádi bojují na jihu Maldenu, blízko vašeho výcvikovéha tábora, ty jsi přivelen k misi na severu ostrova. Z výcvikového tábora vypluješ lodí a vylodíš se u latiště. Tam začíná tvoje mise - dobití letiště. Je brzo ráno. Jsi speciální jednotka v denní výstroji a musíš se přiblížit ke stráži a zneškodnit jí. Poté začíná krvavá přestřelka posádky a ostrahy letiště. Jakmile budou všichni zneškodněni, musíš zničit devět sovětských helikoptér.
Stáhnout

Sniper

Přes poledne jste postavily tábor. Právě přilétají helikoptéry s posádkou, které převezmou kontrolu nad letištěm místo vás. Vrátilo se družstvo z hlídky. Vezmete si 5t Nákladní auto a pojede na kopec nad město Saint Louis. Tam se ukáže, kdo je lepší. Na první pohled toto město střeží pouze několik vojáků, zdání však klame. Ty a tvá sniperovka to snad zvládnete. Musíte toto město dobít, aby jste zpevnily bojovou linii. Letiště se totiž rádo stává lehkým cílem.
Stáhnout

Noc

Vrátíte se na Letiště. Tam se dozvíte, že rusové obsadily nedalekou čerpací stanici. Spojíte se celkem se čtyřmi muži. Jste speciální jednotka a musíte získat stanici zpět. Rusové vás pozorují z hlídajících věží a vy je musíte co nejrychleji zneškodnit. Poté se dostavíte do Saint Louis a převezmete hlídku.
Stáhnout

Vlna

Ráno je letiště opevněno jak ze severu tak ze západu. Ty jsi se vrátil ze Saint Louis z hlídky zpět na tábor na letiště. Rusové nebudou zahálet. Připravují protiútok! Ty musíš dobít La Trinite a vložit jim tak trn do oka. Velitel hlavní ofenzívy jsi ty! Vaše útočná vlna smete vše i z připravovaným útokem. Až bude vše v plamenech, schováte se v lese, kde - snad v klidu - přečkáte protiútoky.
Stáhnout

Horský Hřeben

Je krátce po obsazení La Trinite. Do města směřují posily aby jej hlídaly. Ty musíš pročistit horský hřeben na západ od města. Průzkum zpozoroval čtyři tábory. Ty je musíš zbavit šilek. Jseš ostřelovač a velíš dalším třem a čtyřem speciálním jednotkám, kteří mají munici, aby se postarali o šilky.
Stáhnout

Larche

Obsaďte Larche spolu s partizány. Je to poslední město, ve kterém není obrněná technika. Celá mise se odehrává v mlze, takže je hra mnohem zajímavější.
Stáhnout

Munice

Máte rádi řidiče? Tato mise je čistě pro ně. Musíte pobrat náklaďáky s municí, které jsou ve městech a dovést je na letiště. Pokud máte raději akční mise, je to pro vás ztrátou času.