Mise

Multiplayer mise

Forward Air Control

Forward Air Control Typ: COOP Vydáno: 15.1.2011
Verze: 1.0 Update: není
Počet hráčů: 4 Požadavky: ArmA 2 CO, L-159
Respawn: Group
Hrací doba: 30 min

Tři letečtí návodčí mají za úkol navést svého kolegu v L-159 Alca na celkem čtyři protiletadlová palebná postavení v týlu nepřítele. Misi můžou hrát dva až čtyři hráči. Jeden je pilot, zbylí jsou předsunutí letečtí návodčí. Jejich úkolem je určit přesnou polohu cílů, označit je laserovým značkovačem a navést na ně letadlo, které shodí laserem naváděné pumy. Návodčí vyznačují na mapě letovou trasu, která se zobrazuje pilotovi jako waypointy. Pilot vidí při vybírání cíle ten, který je ozářený laserem. Může se také s návodčími dorozumívat pomocí rychlé komunikace zabudované v akčním menu. Návodčí působí hluboko v týlu nepřítele a musí si dávat dobrý pozor, aby je neobjevily nepřátelské jednotky.

stáhnout misi
Forward Air Control Screen Forward Air Control Screen Forward Air Control Screen Forward Air Control Screen Forward Air Control Screen

Night Fight

Night Fight Typ: COOP Vydáno: 17.12.2009
Verze: 1.0 Update: není
Počet hráčů: 2 Požadavky: ArmA 2
Respawn: ne
Hrací doba: 25 min

Jako sniper veďte koordinovaný útok na letiště. Mise pro dva hráče, kteří se snaží pročistit prostor kolem letiště. Na závěr si zavolají posily a spolu s nimi se pokusí letiště obsadit.

stáhnout misi
Night Fight Screen Night Fight Screen Night Fight Screen Night Fight Screen Night Fight Screen

Legenda:

COOP Cooperative Mission
Team Team Mission
DM Death Match
CTF Capture the Flag
FF Flag Fight
Scont Sector Control
Hold Hold Location